Ovocné vína, 25.07.2024 · 18:30

Ochutnávka vín v tme

Ovocné vína

25.07.2024 · 18:30

Product information

Cena 34 €/ osoba
Trvanie ~ 2 hodiny
V tme Áno
Miesto konania Michalská 3, Bratislava - Nádvorie hotela Palace Apartments

Product options

34 voľných miest

Mnohí poznáte exkluzívne vína od ovocinára zo Skalice. Tento krát výnimočne zostavíme výber vín len z ovocných špecialít. Môžete sa tešiť na všetky možné ovocia aj ich exkluzívne kombinácie. Predstavíme si 7 rôznych ovocných vín. Zažijete nie len sladké, ale aj polosuché, či suché vína. Porozprávame sa viac o ich príprave a ak chcete zistiť, čo znamená pojem "intenzívna vôňa", toto je tá ochutnávka, ktorá Vám chýbala ku životu.

Ochutnávka v tme

Dámy a páni pozývam Vás na zaujímavú ochutnávku, na ktorej Vám garantujem oddych od každodenného stresu, vtipnú atmosféru a skutočne veľa zážitkov z vôní a chutí, ktoré sa pred Vami vďaka tme otvoria.

Po zhasnutí a zotrvaní v úplnej tme pochopíte ako to vyzerá keď sa "otvorí" svet vôní a chutí. Mozog sa už nedokáže spoľahnúť na oči a preto posilní ostatné zmysly ako sa len dá. Čaro tohto efektu pramení ešte v dobe kamennej kedy sa človek musel v tme spoľahnúť na svoj čuch a sluch aby prežil. Nebudete veriť, čo Vaše zmysly vo víne nájdu keď, Váš mozog prepne na "obranný režim".

A viete čo je na tom najlepšie? Že po chvíli hostia zahodia zábrany "šplechnúť" čokoľvek do tmy a vzniká veľmi zábavný a príjemný večer dopĺňaný zaujímavosťami o víne. Z tmy sa niekedy vedia ozvať veľmi zábavné a zaujímavé pocity z vína.

Mnohí hostia často vravia, že si neuveriteľne oddýchli od každodenného stresu a okolitého sveta.

“Sedela som v tme, bez signálu, teda ani telefón ma nerušil, venovala som sa len prítomnému okamihu, v ôňam, chutiam. Sústredila som sa len na vlastné zmysly a nepremýšľala som ani nad prácou ani nad povinnosťami. Asi na tom naozaj niečo bude”

Priatelia pozývame Vás na neobyčajnú ochutnávku, ktorú si nemôžete spájať s tým, čo ste už zažili vo vinárstvach alebo vinotékach, pretože toto je niečo úplne iné.

Toto nebude o prezentovaní vinárstva. Toto bude o víne, a o Vašom zážitku.

Vynikajúca, zaujímavá, zábavná, profesionálna akcia nielen pre fajnšmekrov! Vychytali sme príjemnú spoločnosť Vďaka za tento nápad. Tešíme sa na najbližšiu tmavú degustáciu!

Slavo Jančo