Zákerný výber, 19.09.2024 · 18:30

Wine tastings

Zákerný výber

19.09.2024 · 18:30

Product information

Price 34 €/ person
Jazyk
Slovak
Place Michalská 3, Bratislava - Nádvorie hotela Palace Apartments
Duration ~2 hours
In the dark Yes

Product options

34 voľných miest

Tentoraz sa zabavíme trochu viac. Na tejto ochutnávke v tme si predstavíme 7 vín od siedmich vinárstiev, ktoré budú vyberané tak, aby boli mimoriadne zaujímavé. Čakajú Vás vína, ktoré budú vskutku excelentné, no "zákerné". Preto sa vôbec nečudujte, ak budete skalopevne presvedčení, že pijete červené víno a bude biele, alebo že pijete ružové a bude červené, či nejaká iná kombinácia.

Tasting in the dark

Dámy a páni pozývam Vás na zaujímavú ochutnávku, na ktorej Vám garantujem oddych od každodenného stresu, vtipnú atmosféru a skutočne veľa zážitkov z vôní a chutí, ktoré sa pred Vami vďaka tme otvoria.

Po zhasnutí a zotrvaní v úplnej tme pochopíte ako to vyzerá keď sa "otvorí" svet vôní a chutí. Mozog sa už nedokáže spoľahnúť na oči a preto posilní ostatné zmysly ako sa len dá. Čaro tohto efektu pramení ešte v dobe kamennej kedy sa človek musel v tme spoľahnúť na svoj čuch a sluch aby prežil. Nebudete veriť, čo Vaše zmysly vo víne nájdu keď, Váš mozog prepne na "obranný režim".

A viete čo je na tom najlepšie? Že po chvíli hostia zahodia zábrany "šplechnúť" čokoľvek do tmy a vzniká veľmi zábavný a príjemný večer dopĺňaný zaujímavosťami o víne. Z tmy sa niekedy vedia ozvať veľmi zábavné a zaujímavé pocity z vína.

Mnohí hostia často vravia, že si neuveriteľne oddýchli od každodenného stresu a okolitého sveta.

“Sedela som v tme, bez signálu, teda ani telefón ma nerušil, venovala som sa len prítomnému okamihu, v ôňam, chutiam. Sústredila som sa len na vlastné zmysly a nepremýšľala som ani nad prácou ani nad povinnosťami. Asi na tom naozaj niečo bude”

Priatelia pozývame Vás na neobyčajnú ochutnávku, ktorú si nemôžete spájať s tým, čo ste už zažili vo vinárstvach alebo vinotékach, pretože toto je niečo úplne iné.

Toto nebude o prezentovaní vinárstva. Toto bude o víne, a o Vašom zážitku.

Na Tmavú degustáciu sme prišli s priateľom a vôbec sme na začiatku nevedeli, čo máme očakávať. Atmosféra vynikajúca, playlist(winelist) poskladaný na jednotku a čo musím oceniť v prvom rade bol celkový prístup. Určite sa na Tmavú degustáciu vrátim a odporučim ju aj svojim známym.

Ivetka Marušakova