Darčekový poukaz / Otvorená vstupenka (bez konkrétneho dátumu)

Product information

27.50 €

Place

Place

Darčekový poukaz pre Vašich blízkych do daru. Po zakúpení Vám zašleme emailom poukaz, ktorý si vytlačíte a vyčarujete úsmev a úžas na tvárach Vašich blízkych.

Light green canvas bag with black straps, handle, front zipper pouch, and drawstring top.

Product options

2119 available seats 1 vstupenka = 1 osoba

Tasting in the dark

Toto je darčeková vstupenka bez konkrétneho dátumu. Slúži pre Vás ak:

Túžite venovať zážitok z ochutnávky ako darček vašim blízkym

Tí si potom sami podľa jednoduchého postupu na vstupenkách vyberú a rezervujú ten termín, ktorý im vyhovuje. Zoznam nadchádzajúcich termínov siaha väčšinou len jeden až dva mesiace dopredu. Avšak priebežne ich stále dopĺňame a Vaši obdarovaní si určite môžu darčekové poukážky uplatniť. Platnosť poukážok je jeden rok (365 dní). Pri kúpe po od 10.10. do 23.12. sa platnosť počíta jeden rok od Vianoc (aby sme Vašich obdarovaných neoberali o dni platnosti). Ak by sa v priebehu platnosti vyskytli nové opatrenia, ktoré by zabraňovali organizovaniu ochutnávok, platnosť poukazov sa automaticky o túto dobu predlžuje.

Chcete ísť na ochutnávku v mesiaci, kedy ešte nie je určený termín

Ochutnávky organizujeme min. dva razy mesačne a nové termíny pridávame priebežne. Niekedy sa teda stane, že najbližšie zverejnené termíny Vám nevyhovujú ale vy si môžete kúpiť otvorenú vstupenku a po otvorení nového termínu sa prihlásiť na termín.

NÁŠ PRÍSTUP KU PANDEMICKEJ SITUÁCII

Mimoriadne nám záleží na Vašom zdraví a tiež zdraví Vašich blízkych. Preto budeme plne rešpektovať všetky podmienky a nariadenia vlády v danej dobe ochutnávky tak, ako je to aj teraz. V prípade akejkoľvej komplikácie zo strany vlády bude platnosť vstupeniek automaticky predĺžená, tak aby sa každý, kto ochutnávku zažiť chce, mal možnosť. Aktuálne napríklad vyhovujeme hosťom, ktorý mali dva krát preložený termín pre prvú aj druhú vlnu. Všetky darčekové poukazy sú predlžované a termíny presúvané tak, aby si ich mohli zaručene hostia využiť a peniaze vám neprepadli. Nech sa bude diať čokoľvek. Ochutnávky sú prevádzkované občianskym združením Dionýzos, ktoré negeneruje zisk a nie je živobytím pre jej členov. Preto existencia ochutnávok v tme nie je od korona krízy priamo závislá.

Postup pre uplatnenie

  • kúpte si ľubovoľný počet poukazov. Jeden poukaz platí pre jednu osobu
  • po uhradení financií a pripísaní na náš účet Vám automaticky systém odošle emailom faktúru a poukazy na ktoré si môžete napísať ručne vlastné venovanie.
  • po obdržaní si Vy alebo vaši obdarovaní čím skôr rezervujte miesto na konkrétnom termíne online - prostredníctvom našej webovej stránky. Postupujte pri tom prosím podľa inštrukcii. ktoré budú na poukaze.
  • pri vstupe na ochutnávku hostia s rezerváciou už nič neplatia

!!! POZOR, poukaz je možné použiť štandardne iba na ochutnávku vín v tme. Ak budete chcieť použiť poukaz na ochutnávku iných nápojov (čajov, whisky, rumov, káv...), je potrebné sa najprv informovať, či je takáto zámena možná pre konkrétnu udalosť a to ideálne telefonicky alebo emailom.

Toto nebude o prezentovaní vinárstva. Toto bude o víne, a o Vašom zážitku.

Financie vyzbierané za vstupenky na ochutnávky sú používane na prenájom priestorov, zabezpečenie tovaru, reklamu, prevádzku webstránky a iné prevádzkové, či propagačné náklady OZ Dionýzos. Zo získaných zdrojov nie je generovaný žiadny zisk podnikateľskej činnosti.

Čarovný spôsob ako si vychutnať víno a cítiť sa chvíľu ako someliér. Skvelý vyber vín s príjemným sprievodnym slovom. proste skvelá akcia.

Dominika Šenkárová