Aké sú výhody členstva v klube Tmavá degustácia?

Nové recepty s vínom

Nové recepty s vínom

Raz za jeden až dva týždne Vám pošleme jednoduchý, no kvalitný recept, ku ktorému priradíme ideálne víno a vždy Vás pri ňom trochu zasvätíme to tajov molekulárnej gastronómie a someliérstva! To, prečo niektoré chute idú dokopy a iné nie, je krásna veda. Trochu know-how pustíme pri každom recepte aby ste videli ako majstrovstvo chutí funguje.

Pozvánky na ochutnávky

Pozvánky na ochutnávky

Pozvánky na naše ochutnávky vín v tme raz mesačne. Ochutnávať víno v tme je jedinečný zážitok, pri ktorom zrelaxujete, zabavíte sa naučíte sa to, čo Vám vo vinársve nepovedia a budete sa chcieť opakovane vracať ako mnohí naši pravideľní hostia. Neustále meníme vína, témy, oblasti, no vždy sa dočkáte slovenských poctivých vín, pretože to sú produkty, ktoré chceme podporovať.

Špeciálne pozvánky

Špeciálne pozvánky

Pozvánky na špeciálne, nezverejnené ochutnávky, ktoré robíme raz mesačne. Niekedy ide o výnimočný set vín v kombinácii so sushi, čokoládou, či inou chuťovkou. Inokedy o vyberané whisky, rumy, či pivá od poctivých výrobcov. Tieto na webe nenájdete bez odkazu, ktorý Vám pošleme.

Nie všetky príspevky zverejňujeme emailom, preto nás sledujte všade! Facebook Vám ponúkne iné ako Instagram a náš inteligetný program na komunikáciu Vás nielen rád pozve na udalsoť ale Vám aj rád poradí.

Kliknutím na odkaz “Odoberať“ vyjadríte súhlas s podmienkami ochrany súkromia.