Sladký život · 15.11.2023 · 18:30

Product information

29.00 €

Place

Michalská 3, Bratislava - Nádvorie hotela Palace Apartments

Place

Trvanie: ~2,5 hod

SLADKÝ ŽIVOT Ste milovníkom vín, ktoré obsahujú vyšší zvyškový cukor? Toto je degustácia pre Vás! Zaujíma Vás ako rôzne môžu chutiť pocitovo sladšie vína? Predstavíme si 7 rôznych vín z celého Slovenska, medzi ktorými nenatrafíme ani na jedno suché víno. Príďte si k nám osladiť život ešte o trochu viac!

Light green canvas bag with black straps, handle, front zipper pouch, and drawstring top.

Product options

25 voľných miest 1 vstupenka = 1 osoba

Ochutnávka v tme

Dámy a páni pozývam Vás na zaujímavú ochutnávku, na ktorej Vám garantujem oddych od každodenného stresu, vtipnú atmosféru a skutočne veľa zážitkov z vôní a chutí, ktoré sa pred Vami vďaka tme otvoria.

TÉMA OCHUTNÁVKY - SLADKÝ ŽIVOT

Ste milovníkom vín, ktoré obsahujú vyšší zvyškový cukor? Toto je degustácia pre Vás!
Zaujíma Vás ako rôzne môžu chutiť pocitovo sladšie vína? Predstavíme si 7 rôznych vín z celého Slovenska, medzi ktorými nenatrafíme ani na jedno suché víno.
Príďte si k nám osladiť život ešte o trochu viac!

Dámy a páni pozývam Vás na zaujímavú ochutnávku, na ktorej Vám garantujem oddych od každenného stresu, vtipnú atmosféru a skutočne veľa zážitkov z vôní a chutí, ktoré sa pred Vami vďaka tme otvoria. 


Teším sa na Vás.

Tibor Kiss - someliér a autor Tmavej degustácie v Bratislave

------------------------------------------------------------------------------

Na takejto akcii som ešte nikdy nebol, preto som bol zvedavý, aké to asi bude. Bol som veľmi milo prekvapený. Tma vytvorí tajomnú atmosféru. Okrem ochutnávky vybraných vzoriek sa človek dozvie aj mnoho zaujímavých informácií. Určite odporúčam!

Martin Stropko