Ovocné vína · 19.01.2024 · 18:30

Product information

29.00 €

Place

Michalská 3, Bratislava - Nádvorie hotela Palace Apartments

Place

Trvanie: ~2,5 hod

Mnohí poznáte exkluzívne vína od ovocinára zo Skalice. Tento krát výnimočne zostavíme výber vín len z ovocných špecialít. Môžete sa tešiť na všetky možné ovocia aj ich exkluzívne kombinácie. Predstavíme si 7 rôznych ovocných vín. Zažijete nie len sladké, ale aj polosuché, či suché vína. Porozprávame sa viac o ich príprave a ak chcete zistiť, čo znamená pojem "intenzívna vôňa", toto je tá ochutnávka, ktorá Vám chýbala ku životu.

Light green canvas bag with black straps, handle, front zipper pouch, and drawstring top.

Product options

30 voľných miest 1 vstupenka = 1 osoba

Ochutnávka v tme

Dámy a páni pozývam Vás na zaujímavú ochutnávku, na ktorej Vám garantujem oddych od každodenného stresu, vtipnú atmosféru a skutočne veľa zážitkov z vôní a chutí, ktoré sa pred Vami vďaka tme otvoria.

TÉMA OCHUTNÁVKY - OVOCNÉ VÍNA

Mnohí poznáte exkluzívne vína od ovocinára zo Skalice. Tento krát výnimočne zostavíme výber vín len z ovocných špecialít. Môžete sa tešiť na všetky možné ovocia aj ich exkluzívne kombinácie.

Predstavíme si 7 rôznych ovocných vín. Zažijete nie len sladké, ale aj polosuché, či suché vína. Porozprávame sa viac o ich príprave a ak chcete zistiť, čo znamená pojem "intenzívna vôňa", toto je tá ochutnávka, ktorá V8m chýbala ku životu.


Dámy a páni pozývam Vás na zaujímavú ochutnávku, na ktorej Vám garantujem oddych od každenného stresu, vtipnú atmosféru a skutočne veľa zážitkov z vôní a chutí, ktoré sa pred Vami vďaka tme otvoria. 


Teším sa na Vás.

Tibor Kiss - someliér a autor Tmavej degustácie v Bratislave

------------------------------------------------------------------------------


Po zhasnutí a zotrvaní v úplnej tme pochopíte ako to vyzerá keď sa "otvorí" svet vôní a chutí. Mozog sa už nedokáže spoľahnúť na oči a preto posilní ostatné zmysly ako sa len dá. Čaro tohto efektu pramení ešte v dobe kamennej kedy sa človek musel v tme spoľahnúť na svoj čuch a sluch aby prežil. Nebudete veriť, čo Vaše zmysly vo víne nájdu keď, Váš mozog prepne na "obranný režim".


A viete čo je na tom najlepšie? Že po chvíli hostia zahodia zábrany "šplechnúť" čokoľvek do tmy a vzniká veľmi zábavný a príjemný večer dopĺňaný zaujímavosťami o víne. Z tmy sa niekedy vedia ozvať veľmi zábavné a zaujímavé pocity z vína.


Mnohí hostia často vravia, že si neuveriteľne oddýchli od každodenného stresu a okolitého sveta.

"Sedela som v tme, bez signálu, teda ani telefón ma nerušil, venovala som sa len prítomnému okamihu, vôňam, chutiam. Sústredila som sa len na vlastné zmysli a nepremýšľala som ani nad prácou ani nad povinnosťami. Asi na tom naozaj niečo bude"


Priatelia pozývame Vás na neobyčajnú ochutnávku, ktorú si nemôžete spájať s tým, čo ste už zažili vo vinárstvach alebo vinotékach, pretože toto je niečo úplne iné.


Toto nebude o prezentovaní vinárstva.

Toto bude o víne,

a o Vašom zážitku.


Začiatok ochutnávky je o 18:30. "Vidíme" sa v tme?

Tibor Kiss - someliér a autor


Nádvorie hotela Palace apartments

Michalská 3, Bratislava

Čarovný spôsob ako si vychutnať víno a cítiť sa chvíľu ako someliér. Skvelý vyber vín s príjemným sprievodnym slovom. proste skvelá akcia.

Dominika Šenkárová