Ochutnávka vín v tme - Východoslovenské vína 20.10.2022

25.00 €

20.10.2022

28 voľných miestTÉMA OCHUTNÁVKY - VÝCHODOSLOVENSKÉ VÍNA

Na tejto ochutnávke v tme si predstavíme 7 vín od vinárstiev z Východoslovenskej vinohradníckej oblasti a Tokaja. Vinárstva pre niektorých možno neznáme, no za to rodinné, poctivé a skrývajúce veľké množstvo úžasných vín.

 

 

Dámy a páni pozývam Vás na zaujímavú ochutnávku, na ktorej Vám garantujem oddych od každodenného stresu, vtipnú atmosféru a skutočne veľa zážitkov z vôní a chutí, ktoré sa pred Vami vďaka tme otvoria. 

 

Teším sa na Vás.

Tibor Kiss - someliér a autor Tmavej degustácie v Bratislave

------------------------------------------------------------------------------

 

Po zhasnutí a zotrvaní v úplnej tme pochopíte ako to vyzerá keď sa "otvorí" svet vôní a chutí. Mozog sa už nedokáže spoľahnúť na oči a preto posilní ostatné zmysly ako sa len dá. Čaro tohto efektu pramení ešte v dobe kamennej kedy sa človek musel v tme spoľahnúť na svoj čuch a sluch aby prežil. Nebudete veriť, čo Vaše zmysly vo víne nájdu keď, Váš mozog prepne na "obranný režim".

 

A viete čo je na tom najlepšie? Že po chvíli hostia zahodia zábrany "šplechnúť" čokoľvek do tmy a vzniká veľmi zábavný a príjemný večer dopĺňaný zaujímavosťami o víne. Z tmy sa niekedy vedia ozvať veľmi zábavné a zaujímavé pocity z vína.

 

Mnohí hostia často vravia, že si neuveriteľne oddýchli od každodenného stresu a okolitého sveta.

"Sedela som v tme, bez signálu, teda ani telefón ma nerušil, venovala som sa len prítomnému okamihu, vôňam, chutiam. Sústredila som sa len na vlastné zmysly a nepremýšľala som ani nad prácou ani nad povinnosťami. Asi na tom naozaj niečo bude"

 

Priatelia pozývame Vás na neobyčajnú ochutnávku, ktorú si nemôžete spájať s tým, čo ste už zažili vo vinárstvach alebo vinotékach, pretože toto je niečo úplne iné.

 

Toto nebude o prezentovaní vinárstva.

Toto bude o víne,

a o Vašom zážitku.

 

Začiatok ochutnávky je o 18:30. "Vidíme" sa v tme?

Tibor Kiss - someliér a autor Tmavej degustácie

 

Nádvorie hotela Palace apartments

Michalská 3, Bratislava

 

!!! 1 vstupenka zahŕňa vstup na ochutnávku pre 1 osobu !!!

 

Financie vyzbierané za vstupenky na ochutnávky sú používane na prenájom priestorov, zabezpečenie tovaru, reklamu,  prevádzku webstránky a iné prevádzkové, či propagačné náklady OZ Dionýzos. Zo získaných zdrojov nie je generovaný žiadny zisk podnikateľskej činnosti.