Cena vína · 31.05.2023 · 18:30

Product information

27.50 €

Place

Michalská 3, Bratislava - Nádvorie hotela Palace apartments

Place

Trvanie: ~2,5 hod

Výber vín, roztiahneme pomerne do široka z hľadiska koncovej ceny. Tá sa bude pohybovať už od 1 Eura za fľašu až po 30 Eur za fľašu. Po ochutnaní sa Vás neopýtame len to, akú malo víno farbu a zvyškový cukor ale aj na akú cenu by ste ho tipovali. Naučíme sa rozpoznať lacné šmejdové od stále pomerne lacného kvalitného po predražené slabé víno a nedocenené staré víno.

Light green canvas bag with black straps, handle, front zipper pouch, and drawstring top.

Product options

18 voľných miest 1 vstupenka = 1 osoba

Ochutnávka v tme

Dámy a páni pozývam Vás na zaujímavú ochutnávku, na ktorej Vám garantujem oddych od každodenného stresu, vtipnú atmosféru a skutočne veľa zážitkov z vôní a chutí, ktoré sa pred Vami vďaka tme otvoria.

Po zhasnutí a zotrvaní v úplnej tme pochopíte ako to vyzerá keď sa "otvorí" svet vôní a chutí. Mozog sa už nedokáže spoľahnúť na oči a preto posilní ostatné zmysly ako sa len dá. Čaro tohto efektu pramení ešte v dobe kamennej kedy sa človek musel v tme spoľahnúť na svoj čuch a sluch aby prežil. Nebudete veriť, čo Vaše zmysly vo víne nájdu keď, Váš mozog prepne na "obranný režim".

A viete čo je na tom najlepšie? Že po chvíli hostia zahodia zábrany "šplechnúť" čokoľvek do tmy a vzniká veľmi zábavný a príjemný večer dopĺňaný zaujímavosťami o víne. Z tmy sa niekedy vedia ozvať veľmi zábavné a zaujímavé pocity z vína.

Mnohí hostia často vravia, že si neuveriteľne oddýchli od každodenného stresu a okolitého sveta.

“Sedela som v tme, bez signálu, teda ani telefón ma nerušil, venovala som sa len prítomnému okamihu, v ôňam, chutiam. Sústredila som sa len na vlastné zmysly a nepremýšľala som ani nad prácou ani nad povinnosťami. Asi na tom naozaj niečo bude”

Priatelia pozývame Vás na neobyčajnú ochutnávku, ktorú si nemôžete spájať s tým, čo ste už zažili vo vinárstvach alebo vinotékach, pretože toto je niečo úplne iné.

Toto nebude o prezentovaní vinárstva. Toto bude o víne, a o Vašom zážitku.

Financie vyzbierané za vstupenky na ochutnávky sú používane na prenájom priestorov, zabezpečenie tovaru, reklamu, prevádzku webstránky a iné prevádzkové, či propagačné náklady OZ Dionýzos. Zo získaných zdrojov nie je generovaný žiadny zisk podnikateľskej činnosti.

Tmavá degustácia kávy bola príjemným zážitkom, kde sa skĺbila zaujímavá chuť a vôňa ponúkaných káv umocnených o príjemnú atmosféru, oddychovo pôsobiacu tmu a informácie o rôznych druhoch kávy. Odporúčam aj ľuďom, ktorí denne nekonzumujú kávu.

Peter Gavalčin