Degustáciavína akú ste nezažili

Degustujte v tme s vašimi zahraničnými hosťami aby ste im spestrili pobyt v Bratislave. Alebo degustujte v tme s Vašimi zamestnancami, klientmi či priateľmi. Upevníte dojem spoločnosti, ktorá vie vybrať mimoriadne zaujímavý, miestami humorný ale stále veľmi na úrovni spôsob spoločenského vyžitia. Upevníte vzťahy, spojíte tím, budete iní. Niečo nové, hodné solidného mena a imidžu solídnej spoločnosti. Niečo navyše ku bežnému zvyku “len jesť a piť”.

V spolupráci s Otvorená hra je možné ochutnávku spojiť aj s tréningom komunikačných vlastností vašeho tímu. Viac info na vyžiadanie.


Ochutnávky vín môžu byť vedené aj anglickom jazyku.


Najaktuálnejšiu ponuku obratom si prosím vyžiadajte nižšie alebo nás kontaktujte ľubovoľným spôsobom.

Firemný večierokalebo iné?


Degustácia vína nemusí byť začiatok ani koniec Vašej akcie. Štandardne sú naše ochutnávky spestrením väčšieho programu na prezentáciách, seminárnych dňoch, školeniach alebo firemných večierkoch. V prípade, že je Vaša predstava takáto, pomôžeme Vám vyriešiť aj vybavovanie ostatných vecí. Spolupracujeme s niekoľkými inými prevádzkami, ktoré majú vhodné priestory na ochutnávku. Sú to rôzne hotely a reštaurácie. Zoznam sa neustále zväčšuje. Stačí ak pošlete predstavu o kapacite, priestore, menu, parkovaní, ubytovaní atď nám a my ju rozpošleme za Vás na niekoľko miest naraz. Uľahčíme Vám zháňanie priestorov, vypýtame Vám cenové ponuky a Vám zostane si len pohodlne vybrať.


Najaktuálnejšiu ponuku obratom si prosím vyžiadajte nižšie alebo nás kontaktujte ľubovoľným spôsobom.


Otázky?radi odpovieme