Ochutnávka vín v tme "Vianočná darčeková" 31.01. 2019

25.00 €

Vypredané


TÉMA OCHUTNÁVKY - VIANOČNÁ DARČEKOVÁ 3

Ochutnávka je určená pre všetkých z Vás, ktorý by radi venovali pod stromček zaujímavý zážitok. Ochutnávka bude obsahovať 7 vzoriek vín veľmi zaujímavých vín, ktoré budú predstavovať veľmi rôznorodý výber, kde si každý nájde to "svoje" víno. Vaši blízki si odnesú zážitok na celý život a budú Vám vďační omnoho viac ako za štandardné Vianočné prekvapenia. Darčekové vianočné ochutnávky boli spustené do ponuky prvý krát minulý rok a niektorí obdarovaní hostia sa ku nám dodnes s radosťou vracajú aj počas roka. 

Dámy a páni predstavujeme Vám darček roka, ktorý Vaši blízki NAOZAJ NEČAKAJÚ.


Teším sa na Vás.

Tibor Kiss - someliér a autor Tmavej Degustácie v Bratislave

------------------------------------------------------------------------------


Po zhasnutí a zotrvaní v úplnej tme pochopíte ako to vyzerá keď sa "otvorí" svet vôní a chutí. Mozog sa už nedokáže spoľahnúť na oči a preto posilní ostatné zmysly ako sa len dá. Čaro tohto efektu pramení ešte v dobe kamennej kedy sa človek musel v tme spoľahnúť na svoj čuch a sluch aby prežil. Nebudete veriť, čo Vaše zmysly vo víne nájdu keď, Váš mozog prepne na "obranný režim".


A viete čo je na tom najlepšie? Že po chvíli hostia zahodia zábrany "šplechnúť" čokoľvek do tmy a vzniká veľmi zábavný a príjemný večer dopĺňaný zaujímavosťami o víne. Z tmy sa niekedy vedia ozvať veľmi zábavné a zaujímavé pocity z vína.


Mnohí hostia často vravia, že si neuveriteľne oddýchli od každodenného stresu a okolitého sveta.

"Sedela som v tme, bez signálu, teda ani telefón ma nerušil, venovala som sa len prítomnému okamihu, vôňam, chutiam. Sústredila som sa len na vlastné zmysli a nepremýšľala som ani nad prácou ani nad povinnosťami. Asi na tom naozaj niečo bude"


Priatelia pozývame Vás na neobyčajnú ochutnávku, ktorú si nemôžete spájať s tým, čo ste už zažili vo vinárstvach alebo vinotékach, pretože toto je niečo úplne iné.


Toto nebude o prezentovaní vinárstva.

Toto bude o víne,

a o Vašom zážitku.


Začiatok ochutnávky je o 19:00. "Vidíme" sa v tme?

Tibor Kiss - someliér a autor


Film Hotel

Vysoká 4266/27

811 06 Bratislava


!!! 1 vstupenka zahŕňa vstup na ochutnávku pre 1 osobu !!!


Financie vyzbierané za vstupenky na ochutnávky sú používane na prenájom priestorov, zabezpečenie tovaru, reklamu,  prevádzku webstránky a iné prevádzkové, či propagačné náklady OZ Dionýzos. Zo získaných zdrojov nie je generovaný žiadny zisk podnikateľskej činnosti.