Ochutnávka vín v tme - Prvá trnavská

25.00 €

18.12.2019

23 voľných miestTÉMA OCHUTNÁVKY - PRVÁ TRNAVSKÁ

POZOR! Táto ochutnávka sa bude konať výnimočne v TRNAVE. Vyberiem 7 rôznych, mimoriadne zaujímavých vín, ktoré budú pomerne dosť klamlivé. Tak ako je to na našich ochutnávkach zvykom, bude sa odohrávať v úplnej tme a hostia nebudú vopred vidieť, ani vedieť, čo degustujú. Budete mať veľký problém po ochutnaní uhádnuť, akú malo víno farbu.

Nakoľko ste prejavili o trnavskú ochutnávku obrovský záujem rýchlo pridávam tento termín ešte v tomto roku. Vyberiem vyslovene zákerné vína. Každé víno bude od iného rodinného vinára, každé bude mať inú odrodu, pochádzať budú z rôznych kútov Slovenska. Počas dvojhodinovej ochutnávky ochutnáte 7 fantastických vín a naučíte sa veci, ktoré Vám žiadny vinár na svojej prezentácii nikdy nepovedal.

Dámy a páni pozývam Vás na zaujímavú ochutnávku, na ktorej Vám garantujem oddych od každenného stresu, vtipnú atmosféru a skutočne veľa zážitkov z vôní a chutí, ktoré sa pred Vami vďaka tme otvoria. 


Teším sa na Vás.

Tibor Kiss - someliér a autor Tmavej degustácie

------------------------------------------------------------------------------


Po zhasnutí a zotrvaní v úplnej tme pochopíte ako to vyzerá keď sa "otvorí" svet vôní a chutí. Mozog sa už nedokáže spoľahnúť na oči a preto posilní ostatné zmysly ako sa len dá. Čaro tohto efektu pramení ešte v dobe kamennej kedy sa človek musel v tme spoľahnúť na svoj čuch a sluch aby prežil. Nebudete veriť, čo Vaše zmysly vo víne nájdu keď, Váš mozog prepne na "obranný režim".


A viete čo je na tom najlepšie? Že po chvíli hostia zahodia zábrany "šplechnúť" čokoľvek do tmy a vzniká veľmi zábavný a príjemný večer dopĺňaný zaujímavosťami o víne. Z tmy sa niekedy vedia ozvať veľmi zábavné a zaujímavé pocity z vína.


Mnohí hostia často vravia, že si neuveriteľne oddýchli od každodenného stresu a okolitého sveta.

"Sedela som v tme, bez signálu, teda ani telefón ma nerušil, venovala som sa len prítomnému okamihu, vôňam, chutiam. Sústredila som sa len na vlastné zmysli a nepremýšľala som ani nad prácou ani nad povinnosťami. Asi na tom naozaj niečo bude"


Priatelia pozývame Vás na neobyčajnú ochutnávku, ktorú si nemôžete spájať s tým, čo ste už zažili vo vinárstvach alebo vinotékach, pretože toto je niečo úplne iné.


Toto nebude o prezentovaní vinárstva.

Toto bude o víne,

a o Vašom zážitku.


Začiatok ochutnávky je o 19:00. "Vidíme" sa v tme?

Tibor Kiss - someliér a autor


Hlavná 2/3, Trnava

Pivnica pod Wetzlerovým domom


!!! 1 vstupenka zahŕňa vstup na ochutnávku pre 1 osobu !!!


Financie vyzbierané za vstupenky na ochutnávky sú používane na prenájom priestorov, zabezpečenie tovaru, reklamu,  prevádzku webstránky a iné prevádzkové, či propagačné náklady OZ Dionýzos. Zo získaných zdrojov nie je generovaný žiadny zisk podnikateľskej činnosti.