Darčekový poukaz / Otvorená vstupenka (bez konkrétneho dátumu)

25.00 €

1387 voľných miestToto je vstupenka bez konkrétneho dátumu. Slúži pre Vás ak:


- Túžite venovať zážitok z ochutnávky ako darček vašim blízkym

Tí si potom sami podľa jednoduchého postupu na vstupenkách vyberú a rezervujú ten termín, ktorý im vyhovuje. Zoznam nadchádzajúcich termínov siaha väčšinou len jeden až dva mesiace dopredu. Avšak priebežne ich stále dopĺňame a Vaši obdarovaní si určite môžu darčekové poukážky uplatniť. Platnosť poukážok je do Vianoc 2022 (do 24.12.2022). Ak by sa v priebehu platnosti vyskytli nové opatrenia, ktoré by zabraňovali organizovaniu ochutnávok, platnosť poukazov sa automaticky o túto dobu predlžuje.


- Je termín vypredaný a vy chcete zažiť ochutnávku aj tak

Každý termín má istú časť miest rezervovaných pre tých s otvorenou vstupenkou. Aj na vypredaný termín sa preto viete niekedy dostať s touto vstupenkou. Ak už aj tieto miesta sú predsa obsadené, určite sa dostanete sa na niektorý ďalší termín.


- Chcete isť na ochutnávku v mesiaci, kedy ešte nie je určený termín

Ochutnávky organizujeme min. dva razy mesačne a nové termíny pridávame priebežne. Niekedy sa teda stane, že najbližšie zverejnené termíny Vám nevyhovujú ale vy si môžete kúpiť otvorenú vstupenku a po otvorení nového termínu sa prihlásiť na termín.


------------------------------------------------------------------------------

!!! COVID NARIADENIA !!!

V súvislosti s nariadením vlády SR a RÚVZ prechádzame v našej prevádzke na akceptovanie hostí v skupine OTP. Všetci hostia sa pri vstupe musia preukázať platným potvrdením o očkovaní, prekonaní ochorenia COVID 19 pred menej ako 180 dňami alebo negatívnom výsledku testu nie staršom ako 48 hodín. Tieto potvrdenia budeme pri príchode hostí kontrolovať a hostia bez neho nebudú na ochutnávku pripustení

Ďakujeme, že chránite ľudí vo svojom okolí.

------------------------------------------------------------------------------

NÁŠ PRÍSTUP KU COVID SITUÁCII:

Mimoriadne nám záleží na Vašom zdraví a tiež zdraví Vašich blízkych. Preto budeme plne rešpektovať všetky podmienky a nariadenia vlády v danej dobe ochutnávky tak, ako je to aj teraz. V prípade akejkoľvej komplikácie zo strany vlády bude platnosť vstupeniek automaticky predĺžená, tak aby sa každý, kto ochutnávku zažiť chce, mal možnosť. Aktuálne napríklad vyhovujeme hosťom, ktorý mali dva krát preložený termín pre prvú aj druhú vlnu. Všetky darčekové poukazy sú predlžované a termíny presúvané tak, aby si ich mohli zaručene hostia využiť a peniaze vám neprepadli. Nech sa bude diať čokoľvek. Ochutnávky sú prevádzkované občianskym združením Dionýzos, ktoré negeneruje zisk a nie je živobytím pre jej členov. Preto existencia ochutnávok v tme nie je od korona krízy priamo závislá. 

------------------------------------------------------------------------------

Postup:

  • kúpte si ľubovoľný počet vstupeniek. Jedna vstupenka platí pre jednu osobu
  • zvoľte spôsob platby
  • po uhradení financií a pripísaní na náš účet Vám automaticky systém odošle emailom faktúru a vstupenky na ktoré si môžete napísať ručne vlastné venovanie
  • po obdržaní si Vy alebo vaši obdarovaní čím skôr rezervujte miesto na konkrétnom termíne online - prostredníctvom našej webovej stránky. Postupujte pri tom prosím podľa inštrukcii. ktoré budú na vstupenkách.
  • pri vstupe na ochutnávku hostia s rezerváciou už nič neplatia

!!! POZOR, vstupenku je možné použiť štandardne iba na ochutnávku vín v tme. Ak budete chcieť použiť vstupenku na ochutnávku iných nápojov (čajov, whisky, rumov, káv...), je potrebné sa najprv informovať, či je takáto zámena možná pre konkrétnu udalosť a to ideálne telefonicky alebo emailom.

------------------------------------------------------------------------------------------------------


Máme pre Vás pripravených 7 vín od siedmich rôznych vinárstiev. Skutočné špeciality, ktoré sa ešte ani na jednej našej ochutnávke nevyskytli. Zhasneme svetlá a necháme Vás vnímať šťavnatosť bielych mladých vín, ovocnosť a zvodnosť ružových aj pevnosť a hutnosť kvalitných červených vín.


Po zhasnutí a zotrvaní v úplnej tme pochopíte ako to vyzerá keď sa "otvorí" svet vôní a chutí. Mozog sa už nedokáže spoľahnúť na oči a preto posilní ostatné zmysly ako sa len dá. Čaro tohto efektu pramení ešte v dobe kamennej kedy sa človek musel v tme spoľahnúť na svoj čuch a sluch aby prežil. Nebudete veriť, čo Vaše zmysly vo víne nájdu keď, Váš mozog prepne na "obranný režim".


A viete čo je na tom najlepšie? Že po chvíli hostia zahodia zábrany "šplechnúť" čokoľvek do tmy a vzniká veľmi zábavný a príjemný večer dopĺňaný zaujímavosťami o víne. Z tmy sa niekedy vedia ozvať veľmi zábavné a zaujímavé pocity z vína.


Mnohí hostia často vravia, že si neuveriteľne oddýchli od každodenného stresu a okolitého sveta.     "Sedela som v tme, bez signálu, teda ani telefón ma nerušil, venovala som sa len prítomnému okamihu, vôňam, chutiam. Sústredila som sa len na vlastné zmysli a nepremýšľala som ani nad prácou ani nad povinnosťami."      Asi na tom naozaj niečo bude.


Priatelia pozývame Vás na neobyčajnú ochutnávku, ktorú si nemôžete spájať s tým, čo ste už zažili vo vinárstvach alebo vinotékach, pretože toto je niečo úplne iné.

Toto nebude o prezentovaní vinárstva.

Toto bude o víne, a o Vašom zážitku.

 

Začiatok ochutnávky je vždy o 19:00. "Vidíme" sa v tme?

Tibor Kiss - someliér a autor


Historická pivnica pod Dolnozemskou krčmou
Panská ulica č. 7
811 06 Bratislava


>>> 1 vstupenka zahŕňa vstup na ochutnávku pre 1 osobu <<<


Financie vyzbierané za vstupenky na ochutnávoky sú používane na prenájom priestorov, zabezpečenie tovaru, reklamu, prevádzku webstránky a iné prevádzkové, či propagačné náklady OZ Dionýzos. Zo získaných zdrojov nie je generovaný žiadny zisk podnikateľskej činnosti.